close
متخصص ارتودنسی
اخبار روز جــهان
به سنگر قافله ی صبر و بصیرت خوش آمدید - - - امام خامنه ای: خود را برای جهاد در فضای مجازی آماده کنید - - - منتظر نظرات شما هستیم
نوشته شده توسط : جــهاد

روزانه بارها و بارها خدا را شکر می گوییم که در این عالم پهناور هستی، از بین ادیان بسیار زیاد نظیر بت پرستی، گاو پرستی، گوساله پرستی و هزاران ادیان بی درو پیکر، یکتا پرست شدیم و باز هم جای شکر دارد که از بین ادیان مختلف یکتاپرستی کامل ترین دین الهی قسمت ما شده است و صد شکر که از بین مذاهب متفاوت اسلام، مذهب بر حق آن، مذهبی که اجر رسالت نبی مکرم اسلام است، در پیشانی ما ثبت شده است. همین مذهب اکمل نیز متاسفانه شاخه به شاخه شده و به چند بخش تقسیم گشته که هر قدر به شکرانه ی اینکه ما را از شیعیان دوازده امامی قرار داده اند، سجده شکر بجا آوریم، کم است.

پس با قدری تعقل که در همین دین و مذهبمان، به اندازه سالها عبادت ثواب دارد، متوجه می شویم که خداوند چقدر ما را دوست داشته و کامل ترین و بر حق ترین مذهب و دینش را بر ما عرضه داشته است.

زمانی که دشمنان تشیع ناب علوی، نتوانستند پیشرفت و گسترش این مذهب را در سراسر جهان ببینند، با اقدامی برنامه ریزی شده سعی در تخریب و بد جلوه دادن آن به جهانیان داشتند که نتیجه این طفل نامشروع، شیعه آمریکایی و انگلیسی شد. طوری که اگر شخصی بخواهد با شیعه آشنا شود در صفحات جستجوی اینترنت، چیزی جز قمه، خون، خشم، وهم و ترس نمی بیند در حالیکه شیعه علوی سراسر مهر، محبت، عطوفت و رحمت است. در کجای دین ناب محمدی دستور به قمه زنی داده شده است؟ کجای سیره امیرالمومنین (ع) اشاره به افراط در عزاداری کرده است؟ مگر غیر از این است در اسلام افراط و تفریط در هر کاری مذموم است؟

بسیاری عقیده دارند شیعه انگلیسی تراوشات ذهنی عده ای بیش نیست، می گویند چیزی به این عنوان وجود ندارد و همه در زیر پرچم امام حسین (ع) هستیم، اما در جواب این دوستان باید گفت: اگر چنین است که شما می گویید، پس چرا تا به حال کسی از گل نازک تر به مرجعتان نگفته است؟ چرا تا به حال کسی او و مقلدانش!! را نکشته است؟ چرا به راحتی در شبکه های ماهواره ای بیش از 30 شبکه مذهبی با پخش 24 ساعته بدون تبلیغات دارد پخش می شود و شبکه های صرفا خبری مثل العالم و پرس تی وی ممنوع می شوند؟ مگر غیر از این است که فضای ماهواره ای در دست انگلیسی ها و آمریکایی هاست؟

 

شیخ علی سلمان در بحرین، شیخ باقر نمر در عربستان و اخیرا شیخ ابراهیم زکزاکی در نیجریه، زندانی، متهم، مجرم و مضروب شده اند، به جرم اشاعه شیعه. خانواده و پیروان شیخ زکزاکی به طرز فجیعانه و تلخی به شهادت رسیدند به جرم اینکه در کشورشان در حال گسترش شیعه ناب علوی و فرهنگ انقلاب اسلامی بودند و اکنون سرنوشت این رهبر شیعیان نیجریه و همسرش، نامعلوم است و باید برایشان دعا کرد.

مگر آن دوستان قمه بدست به قول خودشان در حال اشاعه شیعه نیستند؟ پس چرا تا به حال هیچ اتفاقی برای آنان نیفتاده؟ چرا خون از بینی هیچ کدام از آنها نیامده؟ پس عقل می گوید شیعه انگلیسی و آمریکایی وجود دارد و تحت حمایت و پوشش آمریکا و انگلیس هستند.

چرا تا به حال حتی یک بیانیه، یک تجمع، یک راهپیمایی و یا یک ابراز همدردی، بخاطر جنایات اسرائیل و آمریکا در کشتار شیعیان مظلوم سوریه، عراق، بحرین و یمن، نداده اند؟ در حالیکه قلب همه ی مراجع از وضعیت نامطلوب شیعیان جهان و رهبران انقلابی جریحه دار است چرا مراجع آنان سکوت پیشه کرده اند و فقط در حال فتوا دادن به قمه زنی، لطمه زنی، روی تیغ راه رفتن، با زنجیر تیغ دار زدن هستند؟ غیر از این است که این شیعه انگلیسی و سردمداران غربی از یک قماش هستند؟ چرا بعد از گذشت سالها از تجاوز حرامزادگان داعش به سوریه و عراق، یک شهید هم در این راه نداده اند؟ این همه سوالم را چه کسی پاسخ خواهد داد؟

و در پایان باید گفت علت شهادت امام حسین(ع)، اسارت حضرت زینب (س) و به روی نیزه رفتن سرهای فرزندان سیدالشهدا، مبارزه با استکبارستیزی و استکبار یزیدی بود. شیخ زکزاکی، شیخ نمر و شیخ علی سلمان نیز استکبارستیزی را سر لوحه کار خویش قرار داده و در این راه در حال مبارزه هستند و به مانند پیشوایان خود زندانی، محدود و محبوس شده اند و هستند کسانی که مانند یزید و معاویه دم از اسلام می زنند و در این راه هیچ مشقتی نمی بینند.

برای آزادی و پیروزی و موفقیت رهبران شیعه ی انقلابی در بحرین،عراق، یمن، عربستان و نیجریه و سراسر جهان دعا کنیم.:: موضوعات مرتبط: اخبار روز جــهان , سیاسی ,
:: بازدید از این مطلب : 103
|
امتیاز مطلب : 5
|
تعداد امتیازدهندگان : 1
|
مجموع امتیاز : 5
تاریخ انتشار : پنجشنبه 26 آذر 1394 | نظرات ()
نوشته شده توسط : جــهاد

حج تمتع امسال از غم انگیزترین حج های تاریخ شد، اخبارهای کوتاه و تلخ، از سقوط جرثقیل در پشت مقام ابراهیم علیه السلام که بیشترین تراکم جمعیت را دارد، تا سقوط پنکه های سقفی بر روی حجاج، از آتش سوزی هتل تا ریزش کوه بر روی هتل، اما تلخ ترین حادثه کشته شدن بیش از 2000 نفر بود، حادثه ای که حقیقتا نمیتوان اسم حادثه روی آن گذاشت بلکه نام فاجعه برازنده تر آن می باشد.

قتل عام بیش از 5000نفر و زخمی شدن بسیاری از ضیوف الرحمان توسط رژیم سفاک آل سعود، کام بسیاری از مسلمانان را تلخ و خانواده های زیادی را در اقصی نقاط جهان داغدار کرد. همان خانواده هایی که برای بازگشت حاجی شان لحظه شماری میکردند و در پی تدارک مراسم استقبال و نصب پلاکاردهای خوش آمد گویی بودند، اکنون باید در پی مراسم تشییع و تدفین و مجلس ختم آنها باشند. بسیاری هنوز نمی دانند که مسافرشان زنده است یا مرده؟ اصلا کجاست؟ در بیمارستان تحت درمان است یا در سردخانه های مملو از جنازه؟ شنیده ها حاکی است که شاید عده ای در زندانهای سیاسی باشند و این بلاتکلیفی غم و اندوه به مراتب بزرگتری است.

رضا بداغی

مفتی ها و سران ملعون سعودی در توجیه این بی کفایتی، مشیت الهی را عامل این اتفاقات دانسته و گاها نهایت رذلی و پستی را به خرج داده و ایرانیان و آفریقایی ها را مقصر دانسته اند. در حالیکه خودشان بهتر از هرکسی میدانند این فاجعه بنابر بی کفایتی و بی تدبیری و سهل انگاری بوده است و شواهد موثقی نیز دالّ بر عمدی بودن این فجایع بوده است.

خادمی حرمین شریفین لباس گشادی بر تن این رژیم خونریز و متظاهر به اسلام است چرا که هواپیماها و جنگنده های سعودی از یک طرف هر روز و هرشب بر سر مردم مظلوم و بی دفاع یمن حمله می کنند و از طرفی حمایت همه جانبه مادی و غیرمادی و تسلیحاتی از تروریست هایی نظیر داعش و النصرة و برادرخواندگی با شیاطین بزرگی چون آمریکا و انگلیس و رژیم صهیونیستی همه و همه گواه بر این است که آل سعود کجا و خادمی حرمین شریفین کجا؟

5 مسیر رفت و آمد جمعیت 2 میلیونی حجاج به جمرات، به 1 مسیر کاهش پیدا می کند،،آن هم بخاطر عبور شاهزاده ی جوان سعودی. در آن گرمای طاقت فرسای بیابان منا و جمعیت انبوه، پیچ و مهره های جرثقیل محکم بسته نشده اند، چادرهای حجاج مصری بنابر دلایل مبهمی آتش میگیرد، آیا این همه اتفاق ناگوار نشان از بی کفایتی آل سعود در مدیریت حج نیست؟ ای نوادگان حرام ابوسفیان و معاویه آیا با بهترین امکانات و تجهیزات فراوانی که به قول خودتان از مدرن ترین و مجهزترین امکانات ساخته ی غرب است، مدیریت 2 میلیون زائر بیت الله الحرام کار مشکلی است؟ البته حق دارید که نتوانید،چون هم لیاقت و عرضه ی این کار را ندارید و بعلاوه تمام تمرکز خود را روی جنگنده های هوایی و نیروهای خود در یمن گذاشته اید و با آن مغز تهی از عقلتان دنبال روش های مختلف کشتار زنان و کودکان بی دفاع هستید. شما که در مدیریت یک ماهه ی حج 94 عدم توانایی و بی کفایتی خود را بر عالم اثبات کردید چگونه میخواهید به انرژی هسته ای دست پیدا کنید؟ شما که در ساختن و خودکفایی دشداشه هایتان هنوز پایتان می لنگد و آن ها را هم وارد می کنید چه به کار هسته ای؟

هر ساله در ایام اربعین حسینی بیش از 20 میلیون زائر با کمترین امکانات رفاهی و سختی های بسیار در چند کیلومتری داعش و تهدیدهای مختلف آنها، به زیارت قبر مطهر سیدالشهدا میروند بدون اینکه از بینی کسی خون بیاید یا کسی حالش بد شود

متاسفانه برخی از سران دولتی داخلی نیز بجای اتخاذ مواضع جدی و انقلابی، به چند تسلیت ساده ی ظاهری بسنده کرده تا جایی که شنیده شده دولت عربستان مقصر حادثه ی منا نبوده!! وقتی عربستان به وزیر ارشاد و هیئت پیگیر ماجرا بعد از چند روز ویزا نمی دهد برخی از شخصیت های دولتی ما هنوز با دیپلماسی لبخند به دنبال بهبود روابط هستند. تا کی خفت و ذلت ؟؟ رئیس جمهور محترم شما که تمام توان خود را در جهت رفع مشکلات تحریمی مردم کشورتان گذاشته اید و هر کاری می کنید تا تحریم ها به کلی برداشته شود و تمام مشکلات کشور از جمله نبود آب خوردن و ریزگردهای استان غربی را به تحریم ربط میدهید، چرا در فاجعه ی منا عکس العمل قاطعی از خود نشان ندادید؟ مگر نه اینکه بیش از 220 تن از عزیزان ما در این حادثه از بین رفتند و عده ای زیادی مجروح و زخمی و 260 نفر نیز مجهول الحال هستند؟ اگر بر علیه رِژیم آل سعود اقدام قاطعی نمی کنید حداقل از دیپلماسی لبخندتان در این روزهایی که در نیویورک هستید بخاطر دل بازماندگان کم کنید. وزیر امور خارجه عربستان دعوت شما را در نیویورک با بدترین برخوردها رد میکند و شما به حاکمیت رسیدن شیخ سلمان را پس از به هلاکت رسیدن عبدالله به آنها تبریک می گویید.

رژیم عربستان سعودی موظف است ضمن پذیرش کوتاهی و بی کفایتی و بی تدبیری خود در اتفاقات اخیر در جهت جبران کلیه حقوق مادی و معنوی کشته شدگان و بازماندگان برآید، از پرده بازی های ظاهری که مقصر این فجایع را ایرانیان و آفریقایی ها و مسئول متروی مکه می دانند عذرخواهی کرده و از جامعه بین الملل و سازمان ملل متحد هم می خواهیم پیگیر جدی این ماجرا باشد و متخلفین را محاکمه کند.

به امید روزی که بدون لوث وجود حتی یک سعودی، به زیارت حریم امن الهی و مدینه النبی رویم و آستین ها را برای ساخت حرم ائمه ی مظلوم بقیع بالا زنیم.

این یادداشت در سایت اطلاع رسانی دانشجویان استان مرکزی ( نسل فردا)

این یادداشت در سایت ناحیه بسیج دانشحویی استان مرکزی

این یادداشت در پایگاه خبری تحلیلی دیار آفتاب

این یادداشت در سایت رسمی بسیج دانشجویی استان مرکزی:: موضوعات مرتبط: دولـت تدبیــر و امــید , اخبار روز جــهان , سیاسی , شهدا ,
:: بازدید از این مطلب : 116
|
امتیاز مطلب : 5
|
تعداد امتیازدهندگان : 1
|
مجموع امتیاز : 5
تاریخ انتشار : سه شنبه 07 مهر 1394 | نظرات ()