close
متخصص ارتودنسی
سیاسی
به سنگر قافله ی صبر و بصیرت خوش آمدید - - - امام خامنه ای: خود را برای جهاد در فضای مجازی آماده کنید - - - منتظر نظرات شما هستیم
نوشته شده توسط : جــهاد

این روزها کلمات عفاف و حجاب بسیار به گوش می رسد و همه جا صحبت از این دو مقوله است. بیشتر قصد از قلم زدن این متن، گلایه است. گلایه نسبت به برخی جوانان حزب اللهی که فضای مجازی را میدان جنگ نرم می دانند و سعی در مبارزه در این جبهه ای که به مراتب سخت تر از جنگ نظامی است، دارند.

بدیهی است که جز ۱۲۴ هزار پیغمبر و ۱۴ معصوم علیهم السلام کسی دارای درجه عصمت نیست و هرکسی ممکن است دچار لغزش و خطا شود، خصوصا در فضای مجازی که کسی از کارها و مطالب رد و بدل شده خبردار نمی شود.

گلایه است نسبت به برخی خواهران محجبه ای که در فضای حقیقی بسیار نجیب و سنگین و عفیف هستند اما در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی قدری از حجب و حیایشان کم می شود و از خود تصاویری به همراه جملاتی دلبرانه منتشر می کنند. تصاویری که با گذاشتن یک شکلک به روی چهره خود یا تار کردن صورت متاسفانه توجیه می شود. اما جولان دادن زینت های ظاهری آنان ازجمله انگشترهای عقیق، توضیحات غیرضروری و احساسی و دلبرانه در زیر تصاویر، دندان گرگ های این فضا را تیزتر می کند.

گلایه است نسبت به برخی برادران حزب اللهی و ولایتی که نام کاربری و عکس پروفایلشان عمدتا یا شهداست یا رهبری و یا اماکن مقدس، اما ردپایی از آنان را در زیر پست های خواهران می بینیم. کامنت های بسیار غیرضروری و التماس دعاها گفتن های بی مورد، لبخند رضایت را بر لب شیطان می نشاند.

 

چه لزومی دارد یک دختر محجبه از خود و مکان هایی که می رود، هر روز یک مطلب منتشر کند و هشتک هایی از لحظه به لحظه رویدادها یا جزئیات کامل عکس بگذارد؟ چه لزومی دارد یک پسر حزب اللهی برای دختران این فضا کامنت بگذارد و ابراز همدردی و احساس کند؟ زمانی هم که به هر دو طیف تذکر منطقی داده می شود که این کارها برای طیف شما صحیح نیست و موجب آسیب های بعدی می شود، برخوردهای ناشایستی می شود حاضر به پذیرش اشتباه خود نمی شوند.

برخی مدعی هستند که با انتشار تصاویر محجبه ی خود، در حال ترویج فرهنگ حجاب هستند و مشاهده کرده اند که بسیاری با مشاهده همین تصاویر محجبه شده اند. این توجیه در نگاه اول شاید صحیح بنظر برسد اما هنگامی که دقیق می شویم مشاهده می شود این پست ها در حال ترویج صرفا حجاب چادر هستند و در کنار آن شاید حیا را از بین ببرند. حجاب بدون حیا ذره ای ارزش ندارد چراکه ارزش حیا به مراتب بیش از چادر است و این دو مکمل هم هستند. افرادی هم که محجبه شده اند، با دیدن این پست ها نبوده بلکه با مشاهده فواید و زیبایی های حجب و حیا بوده، نه با توضیحات احساسی و عاشقانه و دلبرانه

پسران نیز مدعی هستند که کامنت گذاشتن در زیر پست های دختران فی نفسه هیچ مشکلی ندارد و تمام جوانب را رعایت می کنیم، اما در حقیقت دین ما دستور به حرمت صحبت غیرضروری نامحرمان داده است، زمانی که دختر و پسر در زیر مطالب یکدیگر، التماس دعا بهم می گویند یا برای اتفاقات پیش آمده ابراز احساسات می کنند آیا اینها صحبت غیرضروری نیست؟ آیا فضای مجازی محضر خداوند نیست؟

بدترین آفت این است که به داشته های ارزشی خود، مغرور شویم و فکر کنیم چون ما چادری هستیم یا ریش میگذاریم و نمازهایمان به جماعت است دیگر شیطان و نفس راهی برای نفوذ ندارند و ما الی الجنة الموعود در کنار امام زمان علیه السلام رهسپاریم. اما داستان عجیب بلعم باعور این تصور را به کل نابود می کند به شرط آنکه عبرت بگیریم و “چه کم اند عبرت گیرندگان”

فضای مجازی هم محضر خداست، هیچ تفاوتی با فضای حقیقی ندارد و نامحرم در این فضا نامحرم است. خواهران، حجابی با پیوست حیا داشته باشند و تصاویر خود را در معرض دید هزاران چشم غریبه قرار ندهند، اگر نیز پسری مرتکب خطا شد و کامنتی گذاشت، اگر جواب ندهند آسمان به زمین نمی آید و کسی به آنها برچسب بی ادب نمی زند. پسران نیز ناموس دیگران را ناموس خود تلقی کنند و به هر بهانه ای کامنت های غیرضروری و شیطان پسند نگذارند.

و در پایان جمله ای بسیار زیبا از شهید چمران پایان بخش این متن خواهد بود:

“خدایا مرا بخاطر گناهانی که در طول روز با هزاران قدرت عقل توجیهشان میکنم، ببخش”

رضا بداغی

دانشجوی شیمی دانشگاه اراک:: موضوعات مرتبط: حـجـاب و عــفـاف , سیاسی , شهدا ,
:: برچسب‌ها: رضا بداغی , یادداشت های رضا بداغی , غیرت , حجاب , عفاف , آفت بچه حزب اللهی ها , چادری های بی حیا , بسیجی های بی غیرت ,
:: بازدید از این مطلب : 47
|
امتیاز مطلب : 5
|
تعداد امتیازدهندگان : 1
|
مجموع امتیاز : 5
تاریخ انتشار : شنبه 26 تير 1395 | نظرات ()
نوشته شده توسط : جــهاد
بیش از دوسال است که از انتخابات ریاست جمهوری سال ۹۲ می گذرد، رقابت بین چند کاندیدا که هر کدام برنامه هایی برای خود و کشور داشتند. تقدیر بر این شد تا ریاست جمهوری به آقای روحانی برسد و ایشان بعد از تنفیذ حکم ریاست جمهوری شان توسط رهبر معظم انقلاب، طی ۱۰۰ روز بیشتر معظلات کشور از جمله رکود اقتصادی، تحریم و تورم را حل نمایند که نه تنها بعد از ۱۰۰ روز هیچ مشکلی حل نشد، بلکه شاهد مشکلات نظیر گرانی هر روزه مایحتاج خانوارها، بیکاری، تعطیلی کارخانجات، کم شدن ضریب رشد علمی کشور و…. بودیم.

ریاست محترم جمهور خودشان بارها اعلام کردند که به دولت انتقاد وارد کنید و نقد سازنده داشته باشید، اما نمیدانم چرا هر وقت به دولت نقد سازنده می شود، منتقدان برچسب های متفاوتی از جمله: بی سواد، افراطی، جهنمی، بی شناسنامه، کلاغ و… می خورند. درست است که در هر کشوری و هر دولتی مشکلاتی وجود دارد و منکر این نیستیم، اما به راستی حل تمامی این مشکلاتی وابسته به رفع تحریم هاست؟ کدام عقل سلیمی باور می کند کمبود بارندگی و خشکسالی در کشور به علت تحریم های ظالمانه غرب علیه ایران بوده که با رفع تحریم ها شاهد حل مشکلات آب کشور باشیم؟

 

مشکل بیکاری جوانان، رکود، تورم، گرانی آیا همه ی اینها وابسته به تحریم است؟ شاید مقداری وابسته باشد اما نه به حدی که حل تمامی اینها را منوط به رفع تحریم بدانیم. این دو سال و اندی آنقدر کلمه ی “تحریم” و “رفع تحریم” را شنیده ایم که با دیدن یا شنیدن این کلمات، بدنمان عکس العمل نشان می دهد.

از کم کاری مسئولان در حیطه ی اقتصاد مقاومتی که مورد تأکید بسیار رهبر انقلاب است، از نادیده گرفتن خون شهدای هسته ای که با زحمت فراوان به دستاوردهای عظیمی در فناوری هسته ای رسیده بودند، از حقوق مسلم کشور که در مذاکرات به غربی ها دادیم و از بسیاری ارزشهایی که به راحتی از دست دادیم، اگر بگذریم و به صحبت خود رئیس جمهور محترم برسیم که بارها و بارها حل مشکلات کشور را در گرو رفع تحریم می دانستند، باید یادآور شویم که تحریم ها تعلیق!! شد. اما فقط تحریم های هسته ای!! تحریم ها برداشته نشد!! بلکه تعلیق شد و این در حالیست که ما از حقوق مسلّم خود عقب کشیدیم تا حقوق مسلّم خود را فعلا به نسیه دریافت کنیم.

قلب رآکتور تحقیقاتی اراک در سالروز شهادت مصطفی احمدی روشن از کار افتاد و بجایش بتون ریخته شد تا بجای آن گوگل و ماکروسافت نام ایران را در فهرست شرکت  خود قرار دهند، غنی سازی ۲۵ درصد به ۵ درصد تقلیل یافت تا سوئیفت با ما همکاری کند و درست در همان روز تصویب برجام، تحریم های موشکی علیه ایران در دستور کار غرب قرار گیرد.

حال منتظریم تا مشکلات کشور حل شود، قیمت های آب و برق و نان مردم به حدی برسد که به کسی فشار نیاید، منتظریم تا هیچ جوانی بیکار نباشد، منتظریم تا تورم کاهش یابد، رکورد کم شود، منتظریم تا چرخ رونق به زندگانی همه برگردد و کسی از وضع درآمد خود گلایه نکند و منتظریم تا مشکلات آب خوردن مردم و کاهش بارندگی!! حل شود.

رهبر انقلاب با چه زبانی بگوید حل مشکلات کشور منوط به جهاد اقتصادی، اقتصاد مقاومتی و مدیریت جهادی است؟ بهانه ی اینها این بار هسته ای است، دفعات بعد با بهانه های دیگری پیش می آیند تا نظام و انقلاب و اسلام را تضعیف و نابود کنند و به حول و قوه ی الهی به اهداف شومشان نخواهند رسید.

به امید روزی که ایران اسلامی با تکیه بر داشته های خود و نه با چشم دوختن به غرب و آمریکا، پله های پیشرفت در تمامی زمینه ها را طی کند.

 

این یادداشت در سایت های ناحیه بسیج دانشجویی استان مرکزی،

پایگاه تحلیلی خبری نسل فردا و

سایت سازمان بسیج دانشجویی کشور منتشر شده است.:: موضوعات مرتبط: دولـت تدبیــر و امــید , سیاسی ,
:: بازدید از این مطلب : 111
|
امتیاز مطلب : 5
|
تعداد امتیازدهندگان : 4
|
مجموع امتیاز : 19
تاریخ انتشار : جمعه 02 بهمن 1394 | نظرات ()
نوشته شده توسط : جــهاد

روزانه بارها و بارها خدا را شکر می گوییم که در این عالم پهناور هستی، از بین ادیان بسیار زیاد نظیر بت پرستی، گاو پرستی، گوساله پرستی و هزاران ادیان بی درو پیکر، یکتا پرست شدیم و باز هم جای شکر دارد که از بین ادیان مختلف یکتاپرستی کامل ترین دین الهی قسمت ما شده است و صد شکر که از بین مذاهب متفاوت اسلام، مذهب بر حق آن، مذهبی که اجر رسالت نبی مکرم اسلام است، در پیشانی ما ثبت شده است. همین مذهب اکمل نیز متاسفانه شاخه به شاخه شده و به چند بخش تقسیم گشته که هر قدر به شکرانه ی اینکه ما را از شیعیان دوازده امامی قرار داده اند، سجده شکر بجا آوریم، کم است.

پس با قدری تعقل که در همین دین و مذهبمان، به اندازه سالها عبادت ثواب دارد، متوجه می شویم که خداوند چقدر ما را دوست داشته و کامل ترین و بر حق ترین مذهب و دینش را بر ما عرضه داشته است.

زمانی که دشمنان تشیع ناب علوی، نتوانستند پیشرفت و گسترش این مذهب را در سراسر جهان ببینند، با اقدامی برنامه ریزی شده سعی در تخریب و بد جلوه دادن آن به جهانیان داشتند که نتیجه این طفل نامشروع، شیعه آمریکایی و انگلیسی شد. طوری که اگر شخصی بخواهد با شیعه آشنا شود در صفحات جستجوی اینترنت، چیزی جز قمه، خون، خشم، وهم و ترس نمی بیند در حالیکه شیعه علوی سراسر مهر، محبت، عطوفت و رحمت است. در کجای دین ناب محمدی دستور به قمه زنی داده شده است؟ کجای سیره امیرالمومنین (ع) اشاره به افراط در عزاداری کرده است؟ مگر غیر از این است در اسلام افراط و تفریط در هر کاری مذموم است؟

بسیاری عقیده دارند شیعه انگلیسی تراوشات ذهنی عده ای بیش نیست، می گویند چیزی به این عنوان وجود ندارد و همه در زیر پرچم امام حسین (ع) هستیم، اما در جواب این دوستان باید گفت: اگر چنین است که شما می گویید، پس چرا تا به حال کسی از گل نازک تر به مرجعتان نگفته است؟ چرا تا به حال کسی او و مقلدانش!! را نکشته است؟ چرا به راحتی در شبکه های ماهواره ای بیش از 30 شبکه مذهبی با پخش 24 ساعته بدون تبلیغات دارد پخش می شود و شبکه های صرفا خبری مثل العالم و پرس تی وی ممنوع می شوند؟ مگر غیر از این است که فضای ماهواره ای در دست انگلیسی ها و آمریکایی هاست؟

 

شیخ علی سلمان در بحرین، شیخ باقر نمر در عربستان و اخیرا شیخ ابراهیم زکزاکی در نیجریه، زندانی، متهم، مجرم و مضروب شده اند، به جرم اشاعه شیعه. خانواده و پیروان شیخ زکزاکی به طرز فجیعانه و تلخی به شهادت رسیدند به جرم اینکه در کشورشان در حال گسترش شیعه ناب علوی و فرهنگ انقلاب اسلامی بودند و اکنون سرنوشت این رهبر شیعیان نیجریه و همسرش، نامعلوم است و باید برایشان دعا کرد.

مگر آن دوستان قمه بدست به قول خودشان در حال اشاعه شیعه نیستند؟ پس چرا تا به حال هیچ اتفاقی برای آنان نیفتاده؟ چرا خون از بینی هیچ کدام از آنها نیامده؟ پس عقل می گوید شیعه انگلیسی و آمریکایی وجود دارد و تحت حمایت و پوشش آمریکا و انگلیس هستند.

چرا تا به حال حتی یک بیانیه، یک تجمع، یک راهپیمایی و یا یک ابراز همدردی، بخاطر جنایات اسرائیل و آمریکا در کشتار شیعیان مظلوم سوریه، عراق، بحرین و یمن، نداده اند؟ در حالیکه قلب همه ی مراجع از وضعیت نامطلوب شیعیان جهان و رهبران انقلابی جریحه دار است چرا مراجع آنان سکوت پیشه کرده اند و فقط در حال فتوا دادن به قمه زنی، لطمه زنی، روی تیغ راه رفتن، با زنجیر تیغ دار زدن هستند؟ غیر از این است که این شیعه انگلیسی و سردمداران غربی از یک قماش هستند؟ چرا بعد از گذشت سالها از تجاوز حرامزادگان داعش به سوریه و عراق، یک شهید هم در این راه نداده اند؟ این همه سوالم را چه کسی پاسخ خواهد داد؟

و در پایان باید گفت علت شهادت امام حسین(ع)، اسارت حضرت زینب (س) و به روی نیزه رفتن سرهای فرزندان سیدالشهدا، مبارزه با استکبارستیزی و استکبار یزیدی بود. شیخ زکزاکی، شیخ نمر و شیخ علی سلمان نیز استکبارستیزی را سر لوحه کار خویش قرار داده و در این راه در حال مبارزه هستند و به مانند پیشوایان خود زندانی، محدود و محبوس شده اند و هستند کسانی که مانند یزید و معاویه دم از اسلام می زنند و در این راه هیچ مشقتی نمی بینند.

برای آزادی و پیروزی و موفقیت رهبران شیعه ی انقلابی در بحرین،عراق، یمن، عربستان و نیجریه و سراسر جهان دعا کنیم.:: موضوعات مرتبط: اخبار روز جــهان , سیاسی ,
:: بازدید از این مطلب : 101
|
امتیاز مطلب : 5
|
تعداد امتیازدهندگان : 1
|
مجموع امتیاز : 5
تاریخ انتشار : پنجشنبه 26 آذر 1394 | نظرات ()
نوشته شده توسط : جــهاد

امروزه به هر مکانی میرویم، از اداره جات مختلف گرفته تا مشاغل متفاوت شاهد حضور خانمهایی بعنوان نیروی کار هستیم. خانمهایی که هیچ احتیاجی به این پول ها ندارند و فقط و فقط جای یک پسرِ دنبال کار را گرفته اند. البته لازم بذکر است تعداد محدودی از مشاغل نظیر پزشکی،پرستاری،معلمی احتیاج به نیروی کار خانم دارند که هیچ مشکلی ندارد، اما کار کردن در کارخانه ی تولید کیک و کلوچه، در کارخانجاتی که طبع و قدرت مردانه نیاز دارد استخدام و بکار گیری خانمها چه لزومی دارد؟

اگر یک مرد شغل نداشته باشد، سرخورده، افسرده، بیمار، مبتلا به اعتیاد و گاها فسادهای اخلاقی میشود، سرکوفت و تحقیر و نیش حرف مردم او را خرد و له میکند، وای به روزی که این مرد زن و بچه داشته باشد و آن وقت معنای شرمندگی زن و بچه را هیچکس نمی فهمد. اما اگر یک خانم سرکار نرود، هیچ مشکلی تأکید میکنم هیچ مشکلی نه در زندگی اش پیدا میکند نه در دنیا نه در آخرت نه توسط دیگران تحقیر می شود و نه هیچ چیز دیگر.

چه بسا اگر این نیروی عظیم کار خانمها اگر جای خود را به نیروی کار پربازده تر آقایان میدادند، دیگر کمتر جوانی را در خیابان ها و مقابل مدارس دخترانه و دنبال نوامیس مردم میدیدم،دیگر کمتر توسط خانواده ها تحت فشار قرار میگرفتند برای نداشتن درآمد، سن ازدواج بسیار پایین می آمد، چون خیلی ها چون شغلی ندارند، جزئت ازدواج ندارند.

نمیدانم علت کارکردن زنان در کارگاه های مواد غذایی و فنی-حرفه ای چیست؟ هرچه فکر میکنم با خودم کنار نمی آیم. دلم به حال خودم و پسرهای امثال خودم میسوزد که عمری را در پشت میزهای دبیرستان و دانشگاه تلف کردیم و آخرش هم باید دغدغه ی شغل داشته باشیم. 4سال عمر تلف کردن و بعد آن هم خدمت سربازی. تازه بدنبال شغل و پس انداز.... آن وقت یک شخص کاملا بی ربط به شغل هم در زمینه جنسیت هم در زمینه رشته ی تحصیلی مطابق با شغل جای افراد شایسته را گرفته است. فردی که از معدل رفوزه و هر ترم در دانشگاه ازاد مشروط میشده الان یک خانم مهندس یا آقای مهندس است و ماهی میلیون ها تومان درآمد دارد.

دولت محترم فکری به حال پسران و مردان بیکار بکنید، با رفع تحریم هیچ مشکلی حل نمی شود، با مذاکره با کدخدا و دست دادن با عمو اوباما، شرمندگی مرد در برابر زن و بچه اش کم نمی شود، یا شغل بیشتر ایجاد کنید برای جوانان یا از نیروی کار مؤنث کشور کم کنید و بجای آن نیروی مذکر استخدام کنید. بجای عقب انداختن روز پرداخت یارانه ها جلوی دوشغله های اتو کشیده ای را بگیرید که از هر شغلشان به اندازه 100 جوان بیکار درآمد دارند، بجای پرداختن به مسائل مذاکرات و برجام که همه میدانیم عاقبتش چیست، فکری به حال مسکن جوانان کنید، تا کی دغدغه و استرس و دلهره و ترس از مسائل اقتصادی؟ کاش فقط یک دقیقه خود را جای پسران بیکار می گذاشتید. البته بدیهی است خود جوان باید جنم کار را داشته باشد و به دنبالش برود اما حقیقتا تا شخصی از بند پ استفاده نکند، تا قیام قیامت شاید شغل مناسب و ثابتی پیدا نکند.

دولت محترم به فکر جوانان پسر باشید:: موضوعات مرتبط: دولـت تدبیــر و امــید , سیاسی ,
:: بازدید از این مطلب : 205
|
امتیاز مطلب : 3
|
تعداد امتیازدهندگان : 5
|
مجموع امتیاز : 19
تاریخ انتشار : پنجشنبه 07 آبان 1394 | نظرات ()
نوشته شده توسط : جــهاد

حج تمتع امسال از غم انگیزترین حج های تاریخ شد، اخبارهای کوتاه و تلخ، از سقوط جرثقیل در پشت مقام ابراهیم علیه السلام که بیشترین تراکم جمعیت را دارد، تا سقوط پنکه های سقفی بر روی حجاج، از آتش سوزی هتل تا ریزش کوه بر روی هتل، اما تلخ ترین حادثه کشته شدن بیش از 2000 نفر بود، حادثه ای که حقیقتا نمیتوان اسم حادثه روی آن گذاشت بلکه نام فاجعه برازنده تر آن می باشد.

قتل عام بیش از 5000نفر و زخمی شدن بسیاری از ضیوف الرحمان توسط رژیم سفاک آل سعود، کام بسیاری از مسلمانان را تلخ و خانواده های زیادی را در اقصی نقاط جهان داغدار کرد. همان خانواده هایی که برای بازگشت حاجی شان لحظه شماری میکردند و در پی تدارک مراسم استقبال و نصب پلاکاردهای خوش آمد گویی بودند، اکنون باید در پی مراسم تشییع و تدفین و مجلس ختم آنها باشند. بسیاری هنوز نمی دانند که مسافرشان زنده است یا مرده؟ اصلا کجاست؟ در بیمارستان تحت درمان است یا در سردخانه های مملو از جنازه؟ شنیده ها حاکی است که شاید عده ای در زندانهای سیاسی باشند و این بلاتکلیفی غم و اندوه به مراتب بزرگتری است.

رضا بداغی

مفتی ها و سران ملعون سعودی در توجیه این بی کفایتی، مشیت الهی را عامل این اتفاقات دانسته و گاها نهایت رذلی و پستی را به خرج داده و ایرانیان و آفریقایی ها را مقصر دانسته اند. در حالیکه خودشان بهتر از هرکسی میدانند این فاجعه بنابر بی کفایتی و بی تدبیری و سهل انگاری بوده است و شواهد موثقی نیز دالّ بر عمدی بودن این فجایع بوده است.

خادمی حرمین شریفین لباس گشادی بر تن این رژیم خونریز و متظاهر به اسلام است چرا که هواپیماها و جنگنده های سعودی از یک طرف هر روز و هرشب بر سر مردم مظلوم و بی دفاع یمن حمله می کنند و از طرفی حمایت همه جانبه مادی و غیرمادی و تسلیحاتی از تروریست هایی نظیر داعش و النصرة و برادرخواندگی با شیاطین بزرگی چون آمریکا و انگلیس و رژیم صهیونیستی همه و همه گواه بر این است که آل سعود کجا و خادمی حرمین شریفین کجا؟

5 مسیر رفت و آمد جمعیت 2 میلیونی حجاج به جمرات، به 1 مسیر کاهش پیدا می کند،،آن هم بخاطر عبور شاهزاده ی جوان سعودی. در آن گرمای طاقت فرسای بیابان منا و جمعیت انبوه، پیچ و مهره های جرثقیل محکم بسته نشده اند، چادرهای حجاج مصری بنابر دلایل مبهمی آتش میگیرد، آیا این همه اتفاق ناگوار نشان از بی کفایتی آل سعود در مدیریت حج نیست؟ ای نوادگان حرام ابوسفیان و معاویه آیا با بهترین امکانات و تجهیزات فراوانی که به قول خودتان از مدرن ترین و مجهزترین امکانات ساخته ی غرب است، مدیریت 2 میلیون زائر بیت الله الحرام کار مشکلی است؟ البته حق دارید که نتوانید،چون هم لیاقت و عرضه ی این کار را ندارید و بعلاوه تمام تمرکز خود را روی جنگنده های هوایی و نیروهای خود در یمن گذاشته اید و با آن مغز تهی از عقلتان دنبال روش های مختلف کشتار زنان و کودکان بی دفاع هستید. شما که در مدیریت یک ماهه ی حج 94 عدم توانایی و بی کفایتی خود را بر عالم اثبات کردید چگونه میخواهید به انرژی هسته ای دست پیدا کنید؟ شما که در ساختن و خودکفایی دشداشه هایتان هنوز پایتان می لنگد و آن ها را هم وارد می کنید چه به کار هسته ای؟

هر ساله در ایام اربعین حسینی بیش از 20 میلیون زائر با کمترین امکانات رفاهی و سختی های بسیار در چند کیلومتری داعش و تهدیدهای مختلف آنها، به زیارت قبر مطهر سیدالشهدا میروند بدون اینکه از بینی کسی خون بیاید یا کسی حالش بد شود

متاسفانه برخی از سران دولتی داخلی نیز بجای اتخاذ مواضع جدی و انقلابی، به چند تسلیت ساده ی ظاهری بسنده کرده تا جایی که شنیده شده دولت عربستان مقصر حادثه ی منا نبوده!! وقتی عربستان به وزیر ارشاد و هیئت پیگیر ماجرا بعد از چند روز ویزا نمی دهد برخی از شخصیت های دولتی ما هنوز با دیپلماسی لبخند به دنبال بهبود روابط هستند. تا کی خفت و ذلت ؟؟ رئیس جمهور محترم شما که تمام توان خود را در جهت رفع مشکلات تحریمی مردم کشورتان گذاشته اید و هر کاری می کنید تا تحریم ها به کلی برداشته شود و تمام مشکلات کشور از جمله نبود آب خوردن و ریزگردهای استان غربی را به تحریم ربط میدهید، چرا در فاجعه ی منا عکس العمل قاطعی از خود نشان ندادید؟ مگر نه اینکه بیش از 220 تن از عزیزان ما در این حادثه از بین رفتند و عده ای زیادی مجروح و زخمی و 260 نفر نیز مجهول الحال هستند؟ اگر بر علیه رِژیم آل سعود اقدام قاطعی نمی کنید حداقل از دیپلماسی لبخندتان در این روزهایی که در نیویورک هستید بخاطر دل بازماندگان کم کنید. وزیر امور خارجه عربستان دعوت شما را در نیویورک با بدترین برخوردها رد میکند و شما به حاکمیت رسیدن شیخ سلمان را پس از به هلاکت رسیدن عبدالله به آنها تبریک می گویید.

رژیم عربستان سعودی موظف است ضمن پذیرش کوتاهی و بی کفایتی و بی تدبیری خود در اتفاقات اخیر در جهت جبران کلیه حقوق مادی و معنوی کشته شدگان و بازماندگان برآید، از پرده بازی های ظاهری که مقصر این فجایع را ایرانیان و آفریقایی ها و مسئول متروی مکه می دانند عذرخواهی کرده و از جامعه بین الملل و سازمان ملل متحد هم می خواهیم پیگیر جدی این ماجرا باشد و متخلفین را محاکمه کند.

به امید روزی که بدون لوث وجود حتی یک سعودی، به زیارت حریم امن الهی و مدینه النبی رویم و آستین ها را برای ساخت حرم ائمه ی مظلوم بقیع بالا زنیم.

این یادداشت در سایت اطلاع رسانی دانشجویان استان مرکزی ( نسل فردا)

این یادداشت در سایت ناحیه بسیج دانشحویی استان مرکزی

این یادداشت در پایگاه خبری تحلیلی دیار آفتاب

این یادداشت در سایت رسمی بسیج دانشجویی استان مرکزی:: موضوعات مرتبط: دولـت تدبیــر و امــید , اخبار روز جــهان , سیاسی , شهدا ,
:: بازدید از این مطلب : 112
|
امتیاز مطلب : 5
|
تعداد امتیازدهندگان : 1
|
مجموع امتیاز : 5
تاریخ انتشار : سه شنبه 07 مهر 1394 | نظرات ()
نوشته شده توسط : جــهاد

چهار هفته از آغاز لیگ برتر می گذرد و در همین چهار هفته شاهد اتفاقات بی سابقه ای بودیم که مهمترین آن قعر نشین شدن تیم سرخ پایتخت با آن همه هزینه و مصرف بیت المال است . از 4 بازی فقط 1 امتیاز گرفتن و قعر نشین ماندن ،  برای تیمی که تمامی طرفداران و دست اندرکاران آن ، ادعای برترین تیم آسیا را دارند ، فاجعه است و قطعا این به مرور زمان تبدیل به کری خوانی هواداران استقلال خواهد شد .

اما سر صحبتم این است که چرا وقتی کاری با موفقیت روبرو نمیشود ، همه ی عالم و آدم مقصر میشوند جز آنانی که در میدان هستند ؟ چرا جنبه و ظرفیت حق پذیری ندارند ؟ از 4 بازی فقط یک امتیاز گرفتند و 3 هفته است از آخر در صدر جدولند ، اما همه مقصر و متهمند از رئیس جمهور گرفته تا وزیر ورزش و رئیس فدراسیون و رئیس کمیته داوران و رئیس کمیته اصتیناف و داورها و گرمی و سردی و شرجی بودن  آب و هوا ، جز مربی و بازیکنان !!

صفحه ایسنتاگرام رئیس جمهور پر از اهانت و اتهام میشود که چرا تیم ما نتیجه نمیگیرد . به داوران هرچه میخواهند میگویند چون یک صحنه را اشتباه سوت زده است . از شرجی و حرارت بالای اهواز می نالند که چرا خنک نبودی تا تیم ما ببرد ؟ فرضا داور هم اشتباه قضاوت کند ، سوالم اینجاست آیا تیم پرطرفدار و پرهزینه از بیت المال مملکت ، باید اینقدر بد بازی کند و گل کم بزند که بخاطر یک الی دو الی سه اشتباه ، 11 امتیاز از دست بدهد ؟ بارسلونا و رئال و بایرن مونیخ هم اشتباه میکنند و داور هم شاید به ضرر آنها سوت زده باشد ، اما همیشه می برند و اکثرا قهرمان میشوند .

مقصر تک به تک خراب کردن متعدد بازیکنان شما ، رئیس جمهور و آب و هواست ؟ مقصر توپ لو دادن های بسیار و پاس گل دادن به حریف ، رئیس فدراسیون و تبانی داورهاست ؟ عرضه ی برد و پیروزی ندارید ، قبول کنید که ندارید . ماهانه میلیون ها تومان و شاید میلیاردها میگیرید که همه را مقصر شکست های خود کنید جز خودتان را ؟ پول بیت المال صرف چه کسانی میشود ؟ کسانی که یک ذره اخلاق حرفه ای ورزش و منش ورزشکارانه ندارند و هر روز بجای یادگیری فنون فوتبال و اخلاق حرفه ای ، مدل موهای آنچنانی و زیر ابرو برداشتن یاد میگیرند ؟

پ ن 1 : هر وقت تونستم آقای روحانی رو ببینم حتما میرم بهش میگم آقای رئیس جمهور لطف کنید دیگه پاس گل ندید به خلعتبری ، لطفا تک به تک ها رو دقت کنید بزنید تو گل . آخه شما هم مقصرید دیگه ....

پ ن 2 : اگر خدایی نکرده خودمم پرسپولیسی بودم ، مطمئنا همچین مطلبی مینوشتم !:: موضوعات مرتبط: دولـت تدبیــر و امــید , سیاسی ,
:: بازدید از این مطلب : 127
|
امتیاز مطلب : 5
|
تعداد امتیازدهندگان : 5
|
مجموع امتیاز : 7
تاریخ انتشار : یکشنبه 01 شهريور 1394 | نظرات ()
نوشته شده توسط : جــهاد

فرمایشات روز دوشنبه رهبر معظم انقلاب در دیدار علما، صاحب‌نظران و میهمانان اجلاس مجمع جهانی اهل بیت علیهم‌السلام و اجلاس اتحادیه‌ی رادیو و تلویزیون‌های اسلامی بازتاب گسترده‌ای در رسانه‌های خارجی، داخلی و شبکه‌های اجتماعی داشته است.

نکته مورد توجه در خصوص فرمایشات رهبری «مقابله‌ی قاطع با تلاش آمریکا برای سوءاستفاده از نتایج مذاکرات هسته‌ای و نفوذ اقتصادی، سیاسی و فرهنگی در ایران» بود که همزمان مورد توجه رسانه‌های داخل و خارج قرار گرفت.

 

این رویکرد ضدآمریکایی مردم ایران در حالی از سوی رهبر معظم انقلاب مورد تأکید قرار می‌گیرد که همزمان با مطرح شدن موضوع توافق هسته‌ای ایران و گروه 1+5 چندین پویش مردمی ضدآمریکایی در فضای مجازی به راه افتاده و عموم مردم تمام تلاش خود را می‌کنند تا با ابداع روش‌های جدید، دشمنی همیشگی جمهوری اسلامی ایران با رژیم‌های مستکبر را به جهانیان گوشزد کنند.

*پژواک صدای ولی‌امر مسلمین: «ما_هم_اجازه_نمیدهیم»

و اما بالاخره پس از گذشت نزدیک به یک ماه از آخرین فرمایشات رهبر معظم انقلاب،‌ و پس از تحلیل، بررسی و بحث گذاشتن نتایج مذاکرات هسته‌ای، رهبری در دیدار علما، صاحب‌نظران و میهمانان اجلاس مجمع جهانی اهل بیت علیهم‌السلام و اجلاس اتحادیه‌ی رادیو و تلویزیون‌های اسلامی در بخشی از بیانات خود فرمودند: «اجازه نفوذ اقتصادی، سیاسی و فرهنگی آمریکا را با همه‌ توان، نخواهیم داد و با این نفوذ مقابله خواهیم کرد‌».

براین اساس پویش مردمی «ما هم اجازه نمی‌دهیم» راه‌اندازی شد، در این کمپین مردمی، موضوعاتی از جمله «#ما_هم_اجازه_نمیدهیم که استقلال کشور بازیچه بازی دیپلماسی امریکا پرستان واقع گردد»،‌ «#ما_هم_اجازه_نمیدهیم که توافق هسته ایس وسیله ای برای نفوذ امریکا باشد» و «ما هم با همه توان بالای خود، اجازه نفوذ اقتصادی، سیاسی، فرهنگی و یا حضور سیاسی در ایران را به امریکایی‌ها نمی‌دهیم» از سوی کاربران شبکه‌های اجتماعی مطرح شد.

در ادامه تصاویر منتشر شده از سوی این کمپین را مشاهده می‌کنید:

 

 

 

 

 

 

 

ویرایش:: موضوعات مرتبط: سیاسی , امـــام خــامنـه ای ,
:: بازدید از این مطلب : 91
|
امتیاز مطلب : 4
|
تعداد امتیازدهندگان : 4
|
مجموع امتیاز : 4
تاریخ انتشار : چهارشنبه 28 مرداد 1394 | نظرات ()
نوشته شده توسط : جــهاد

 

خنده و طعنه به اشعار و شعارم بزنید
تیر غم بر دل دیوانه و زارم بزنید
در حمایت ز امامم علی خامنه ای
می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌شوم میثم تمار به دارم بزنید

 

……………………………………………..

 

طرح نوشت:

 

        سعی کن بسیجی باشی ، صد البته که لیاقت میخواهد….:: موضوعات مرتبط: سیاسی , امـــام خــامنـه ای ,
:: بازدید از این مطلب : 90
|
امتیاز مطلب : 5
|
تعداد امتیازدهندگان : 5
|
مجموع امتیاز : 5
تاریخ انتشار : یکشنبه 25 مرداد 1394 | نظرات ()